Wyjątkowy album we współpracy z Opolem

Wyjątkowy album we współpracy z Opolem

Wytwórnia Sony Music już 30 września wyda płytę „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście” z zapisem wybranych utworów wykonanych podczas tegorocznej letniej trasy Męskiego Grania. Na okładce albumu zobaczymy opolski mural Krzysztofa Krawczyka autorstwa Bruna Neuhamera.

Album to muzyczny hołd dla niekwestionowanej Ikony polskiej sceny muzycznej i popkultury – Krzysztofa Krawczyka. Płyta jest zapisem wybranych utworów wykonanych podczas tegorocznej letniej trasy Męskiego Grania, na której pojawił się prezentowany w Katowicach, Wrocławiu i Żywcu wyjątkowy program muzyczny „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”.

Piosenki w nowej oprawie muzycznej, przygotowanej przez znanego kompozytora, aranżera i producenta muzycznego Wojtka Urbańskiego, brzmią odkrywczo i nowocześnie.

Podczas koncertów Męskiego Grania wystąpili: Maciej Maleńczuk, Artur Rojek, Błażej Król i Natalia Szroeder, Kacperczyk, Smolik, Piotr Zioła, Grubson, IGO, Miuosh, Skubas i Natalia Grosiak, WaluśKraksaKryzys, Maciej Musiałowski, Jarecki, Baasch, Marcelina oraz Jucho. Ta płyta to wyjątkowy powrót do kultowego repertuaru legendarnego artysty, który w nowej odsłonie wydobywa z niego jego uniwersalny wydźwięk i przesłanie.

fot. Urząd Miasta Opole

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!