Festiwal Ognia i Wody coraz bliżej

Festiwal Ognia i Wody coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim. Wybierając się na pokazy fajerwerków trzeba pamiętać, że impreza w tym roku jest biletowana, a ilość miejsc na plaży jest ograniczona.

Podczas zbliżającego się Festiwalu Ognia i Wody na terenie ośrodka Akwa Marina – w niebo wystrzelą tysiące fajerwerków, jednak nie będzie to jedyna atrakcja tego wieczoru. Organizatorzy postawili na nieco zmienioną i odświeżoną formulę.

Hej Nyso i okolico! Jesteście już gotowi na największy i najbardziej SPEKTAKULARNY POKAZ PIROTECHNICZNY tych wakacji? Prawie 13 000 fajerwerków, 16-metrowe miotacze ognia, lasery i teatr tancerzy ognia na plaży – połączą się w jeden kosmiczny, 35-minutowy show „Space Adventure”.

Ośrodek Akwa Marina

Dlaczego warto być na plaży? Pokaz jest tak zaprojektowany, że tylko z plaży będzie widać wyraźnie wszystkie efekty pirotechniczne, a także będzie słychać muzykę i lektora, który wprowadzi Was w kosmiczny świat inspirowany prozą Lema – zachęca Łukasz Bogdanowski, manager ośrodka

Imprezę zaczynamy już o 17:00 – a najlepsi DJ-e zadbają, by Was rozruszać. Pokaz odbędzie się o 22:00 – a impreza potrwa przynajmniej do północy (a jeśli będziecie chcieli bawić się dalej – zorganizujemy after party!).

Warto więc być na plaży – to gwarancja najlepszej zabawy i niezapomnianych widoków!

Wejściówki można zakupić na stronie kupbilet.pl, a także w salonach Empik, Kolporter, STS oraz w recepcji ośrodka Akwa Marina. Zostało już tylko parę dni – a liczba miejsc jest ograniczona.

administrator

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!