Festiwal Ognia i Wody wraca nad Jezioro Nyskie!

Festiwal Ognia i Wody wraca nad Jezioro Nyskie!

W ostatnią sobotę wakacji – 27 sierpnia – nad Jeziorem Nyskim odbędzie się Festiwal Ognia i Wody. Największe takie wydarzenie w regionie wraca po dwuletniej przerwie. W tym roku organizatorzy proponują odświeżoną formułę imprezy. 

Jak informuje Ośrodek Rekreacji 'AKWA Marina’ w Skorochowie – nad Jeziorem Nyskim dwa żywioły spotkają się, aby stworzyć przepiękne widowisko. Tego dnia woda nie ujarzmi ognia, lecz nada mu spektakularnego blasku – te dwa żywioły staną się ponownie bratem i siostrą.

Organizatorzy tym razem proponują odświeżoną formułę wydarzenia. Zamiast konkursów odbędzie się jedno, duże widowisko trwające 35 minut.

Artyści i pirotechnicy zadbają o to, aby niebo nie tylko rozbłysło wystrzałem setek fajerwerków, ale również niesamowitym pokazem laserów, stroboskopów i wyrzutni ognia o wysokości nawet 16 metrów.

Z efektami specjalnymi będzie współgrała specjalnie przygotowana muzyka. Przez spektakl pt. „Space Adventure”, czyli „Kosmiczna Przygoda”, przeprowadzi nas lektor, który nawiąże do kosmicznej fascynacji twórczości Stanisława Lema.

 

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!