Inwestycji w kompetencje nigdy dość

Inwestycji w kompetencje nigdy dość

Cztery opolskie organizacje pozarządowe otrzymały w sumie 60 tysięcy złotych na wspieranie działań na rzecz rozwijania kompetencji społecznych dzieci i młodzieży. Do końca roku zorganizują ciekawe szkolenia, warsztaty i treningi.

Te podmioty to Stowarzyszenie Edukacyjne Mickiewicz z Kluczborka, Fundacja Semper Avanti z Opola, Fundacja SPORT & FUN 4 EVERY ONE z Kędzierzyna-Koźla oraz Stowarzyszenie Kreatywnej Edukacji z Gosławic

Stowarzyszenia zorganizują między innymi wykłady ekspertów nt. komunikacji dla nauczycieli, warsztaty poświęcone komunikacji oraz praw człowieka. Uczestnicy dowiedzą się jak efektywnie się komunikować, przełamywać bariery społeczne oraz radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Kompetencje społeczne są bardzo ważne, ponieważ jesteśmy częścią społeczeństwa. Prawa człowieka to prawa każdego z nas. Ważne jest to, byśmy widzieli czym one są i jak je bronić. To prawa dorosłych, dzieci i młodzieży, seniorów i kobiet, o których bardzo często mówiliśmy w ostatnich miesiącach – tematykę i zasięg szkoleń zachwala wicemarszałek województwa Zuzanna Donath-Kasiura.

fot. Urząd Marszałkowski

 

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!