Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Opolu

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Opolu

Przez lata Kabaret Moralnego Niepokoju wykreował szereg niezapomnianych postaci jak Badyl, Romek i Gwidon czy tatę i Mariusza. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć kabareciarzy w nowym programie „Za długo panowie byli grzeczni”

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

🎟INFORMACJE ORGANIZACYJNE🎟
🔹Data: 25.09.2022
🔹Otwarcie bram: 17:00
🔹Start koncertu: 18:00
🔹Miejsce: Amfiteatr Tysiąclecia, ul. Piastowska 14A, 45-082, Opole
➡️ BILETY ⬅️

https://kabaretowebilety.pl/opole-kabaret-moralnego-niepokoju-za-dlugo-panowie-byli-grzeczni/wydarzenie/2612

administrator

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!