Kolejne umowy MBO podpisane

Kolejne umowy MBO podpisane

Kolejne organizacje i stowarzyszenia podpisały umowy związane z Marszałkowskim  Budżetem Obywatelskim. Nie zabraknie koncertów, warsztatów, renowacji instrumentów czy kolejnej edycji zlotu samochodów zabytkowych i festiwalu zespołów coverowych.

W naszym województwie będzie bardzo muzycznie, a to za sprawą organizowanych warsztatów muzycznych i koncertów w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Jednym z beneficjentów projektu jest Ochotnicza Straż Pożarna w Kępnicy w powiecie nyskim. Druhowie zaproponowali projekt “W jedności siła – organizacja wyjazdów edukacyjnych, kulturalnych oraz imprezy kulturalnej dla mieszkańców powiatu nyskiego i brzeskiego”.

Mamy pomysł na integrację mieszkańców. Zaprosiliśmy na imprezę plenerową lokalne zespoły artystyczne, orkiestrę jak również znane gwiazdy muzyczne. Chcemy też edukować, będą więc pokazy medyczne. Zorganizujemy wolny czas młodzieży. Będą liczne wyjazdy zarówno do atrakcji turystycznych naszego województwa jak i całej Polski – mówi Józef Sadłowski.

Andrzej Buła marszałek województwa opolskiego przy okazji podpisania umów zapowiada już kolejna edycję Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego:

Przed nami bardzo dużo realizacji zadań. W sierpniu chcemy rozpocząć nabór wniosków do kolejnej edycji budżetu. Dajemy na to wnioskodawcom cały miesiąc, podobnie chcemy wydłużyć czas samego głosowania – mówi marszałek.

fot. Urząd Marszałkowski

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!