Mistrzowie i rekordziści z nagrodami marszałka

Mistrzowie i rekordziści z nagrodami marszałka

Medale mistrzostw świata czy Europy, znaczące miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy czy ustanowienie sportowych rekordów – m.in. takie wspaniałe, sportowe sukcesy Opolan nagrodził Marszałek Województwa Opolskiego. Docenieni sportowcy, trenerzy i działacze spotkali się z marszałkiem na zamku w Mosznej.

W tym roku marszałek Andrzej Buła przyznał nagrody zawodnikom i trenerom za wyniki sportowe osiągnięte w roku 2021 i 2022. Nagrodzone zostały też osoby, wyróżniające się szczególną aktywnością na rzecz rozwoju i promocji sportu w województwie.

W tym roku nagrody zostały przyznane 36 zawodnikom, 13 trenerom  i 13 osobom wyróżniającym się szczególną aktywnością na rzecz rozwoju i promocji sportu w województwie opolskim. Najniższa przyznana nagroda wynosi 400 zł brutto, a najwyższa 5 000 zł brutto.

Te nagrody to nasze podziękowanie dla sportowców, trenerów i działaczy za to, co osiągnęli w tym i poprzednim roku. To wyjątkowe osoby, tak naprawdę najlepsi z najlepszych – mówił wicemarszałek województwa Zbigniew Kubalańca.

fot. Urząd Marszałkowski

 

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!