MZK szuka kierowców. Ile można zarobić?

MZK szuka kierowców. Ile można zarobić?

Miejski Zakład Komunikacji w Opolu poszukuje kierowców. Spółka ma coraz większe problemy kadrowe, które zaczęły się odbijać na siatce połączeń.

Braki kadrowe, które zauważamy, miały niedawno wpływ na zmianę rozkładu jazdy. Kilka miesięcy temu zmagaliśmy się z deficytem osób, które mogą prowadzić autobusy, a wpływ na to miała pandemia koronawirusa. Były to zarówno pośrednie, jak i bezpośrednie efekty epidemii. Wielu naszych kierowców znalazło się na zwolnieniach lekarskich spowodowanych chorobami, które, wskutek braku dostępu do lekarzy i możliwości leczenia w czasie pandemii, stały się schorzeniami przewlekłymi.

MZK Opole

Na stanowisko kierowcy mogą aplikować osoby, które posiadają prawo jazdy kategorii D, a także ci, którzy takich uprawnień nie mają. O pracę mogą starać się również emeryci. Spółka zapewnia pomoc we wdrożeniu do pracy, a także pokrycie kosztów wymaganych szkoleń okresowych. Zatrudnienie w MZK Opole daje również możliwość korzystania z grupowych ubezpieczeń, w tym medycznych, jest także możliwość uzyskania zniżek na przejazdy komunikacją miejską dla pracowników oraz ich rodzin.

Wszyscy chętni mogą zgłosić się bezpośrednio pod numer telefonu 77 40 23 127 oraz wysłać wiadomość pod adres kadry@mzkopole.pl

administrator

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!