Piastonalia 2022 w Opolu – będzie się działo!

Piastonalia 2022 w Opolu – będzie się działo!

Wielkimi krokami zbliżają się Piastonalia 2022 w Opolu. Po ciężkim okresie koronawirusa i zamrożenie koncertów, studenckie święto w Opolu wraca z mocnym przytupem. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego korowodu, a także koncertów.

Studenci zaczną świętować już poniedziałek 16 maja na terenie uniwersyteckiego kampusu. Natomiast w środę 18 maja będziemy mogli zobaczyć barwny studencki korowód. Z pewnością żacy już szykują ciekawe strojne, aby zadziwić mieszkańców.

Głównym punktem piastonaliowego programu są oczywiście koncerty. W pierwszy dzień, tj. czwartek 19 maja na błoniach Politechniki Opolskiej wystąpią wyczekiwani przez naszych studentów Tede, Paluch i Smolasty. Co warto podkreślić, to niezwykły support: przed raperami wystąpi nasz student ukrywający się pod pseudonimem Zaczarowany Dorożkarz. W drugi dzień, 20 maja, na scenie wystąpią popularne zespoły: Big Cyc, Happysad oraz Nocny Kochanek.

Radosław Kucharz, przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej

Opole podążą za nowinkami technologicznymi, bowiem zaplanowano także nowości. Będą to zawody w esporcie, a dokładniej mistrzostwa w League of Legends.

administrator

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!