Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę

Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę

Pomimo licznych apeli i przestróg, wciąż zdarzają się kierowcy, którzy nietrzeźwi wsiadają za kierownicę. 37-letnia kobieta w oplu miała blisko promil, 52-latek miał ponad promil, a 33-letni mężczyzna jadący hyundaiem ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Wszystkie zatrzymane przez policjantów osoby odpowiedzą teraz przed sądem. 

Policjanci na terenie całego powiatu krapkowickiego, podczas prowadzenia działań prewencyjnych oraz zgłoszonych interwencji, w przeciągu dwóch dni, zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców.

Pierwsza osoba z jadących na „podwójnym gazie” została zatrzymana przez policjantów w Gogolinie. Kierująca oplem 37-latka miała blisko promil alkoholu w organizmie. Drugim z zatrzymanych był 52-letni mężczyzna, u którego badanie alkomatem pokazało ponad promil alkoholu.

Trzecim z zatrzymanych był kierowca osobowego hyundaia. Tutaj przytomnie zareagowali świadkowie. Kobieta widząc zataczającego się mężczyznę, odebrała mu kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec Krapkowic w wydychanym powietrzu miał ponad 3,5 promila.

Wszystkie zatrzymane przez policjantów osoby odpowiedzą teraz przed sądem.

fot. Opolska Policja

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!