Są pieniądze na założenie własnej firmy

Są pieniądze na założenie własnej firmy
Każdy kto chciałby założyć własną działalność gospodarczą oprócz papierologii musi zabezpieczyć także środki finansowe na ten cel. Osoby „30 plus” będą mogły się obiegać o dotację na ten cel – informuje Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu. Nabory startują od 27 lipca.
Zdecydowałam się na projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy z powodu oferty tzw. wsparcia pomostowego, czyli wsparcia finansowego w opłacaniu rachunków związanych z utrzymaniem już założonej firmy, np. za media – mówi – Ponieważ zaczynałam w pandemii, takie wsparcie było dla mnie istotne. Dlatego warto było przejść przez wszystkie formalności podczas składania wniosku i biznes-planu – Aleksandra Murzyniak założyła salon kosmetyczny korzystając z finansów w ramach projektu „Pomysł na starcie kluczem do biznesu”.
Masz pomysł na biznes a boisz się, że nie wystarczy Ci pieniędzy na jego uruchomienie? Skorzystaj z wsparcia WUP, nabór rozpoczyna się 27 lipca i potrwa do 10 sierpnia. Projekt jest skierowany do osób po 30 roku życia. Szczegółowe informacje o naborze wraz z aktualnymi dokumentami znajdują się na stronie internetowej projektu www.dotacje.wup.opole.pl.

 

Informujemy, iż nabór Formularzy Rekrutacyjnych Kandydatów do udziału w projekcie

Pomysł na starcie kluczem do biznesu odbędzie się w terminie:

od 27 lipca do 10 sierpnia 2022 roku.

Dokumenty można będzie złożyć drogą pocztową lub przesyłką kurierską na adres biura projektu: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, ul. Rejtana 5, 45-331 Opole lub złożyć w biurze projektu w godzinach od 8.00 do 14.00 do urny na dokumenty, która znajduje się przy wejściu do biura (parter budynku).

Należy pamiętać, że w związku z obowiązującym limitem miejsc w projekcie o przyjęciu dokumentów decyduje data wpływu do biura projektu. Ponadto informujemy, że termin zakończenia naboru może ulec zmianie.

W projekcie priorytetowo traktowane są kobiety, osoby długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach, osoby z niepełnosprawnością, osoby po 50 roku życia, a także migranci powrotni i imigranci. Udział w projekcie osób spoza grupy priorytetowej jest ograniczony dodatkowym limitem miejsc.

Dotacje oraz finansowe wsparcie pomostowe będą udzielane w kwotach netto bez względu na status podatkowy Uczestnika.

Wzór Formularza rekrutacyjnego oraz wszelkie niezbędne dokumenty, które należy złożyć w terminie naboru znajdują się na stronie internetowej projektu w zakładce DOKUMENTY.

administrator

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!