Tragiczny wypadek na autostradzie A4

Tragiczny wypadek na autostradzie A4

45-letni kierowca renault nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył ciężarowej scanii. Niestety, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ze strzeleckiej komendy pod nadzorem prokuratury będą ustalać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Na 272 km autostrady A4, w kierunku Katowic doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 45-letni kierowca renault nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył ciężarowej scanii, za kierownicą której siedział 37-latek. W wyniku zdarzenia kierowca renault został zakleszczony w pojeździe. Niestety, 45-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności dochodzeniowo-śledcze, które mają na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia. Zabezpieczone ślady, przesłuchani świadkowie i oględziny miejsca zdarzenia pozwolą na odtworzenie przebiegu tego tragicznego w skutkach wypadku. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

fot. Opolska Policja

 

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!