Trwają poszukiwania Bartosza Gąbkowskiego

Trwają poszukiwania Bartosza Gąbkowskiego

Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania za Bartoszem Gąbkowskim lat 17, który samowolnie oddalił się z domu pod pretekstem spotkania ze znajomymi i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Bartosza proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Zaginiony
Bartosz Gąbkowski
c. Tomasza
urodzony: 08.06.2005 r.
zamieszkały: Opole

Nieletni kolejny raz samowolnie oddalił się z domu 18 maja br. pod pretekstem spotkania się ze znajomymi. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 175 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy ciemny blond – ogolone ,,na jeżyka”. W dniu w którym widziany był po raz ostatni, ubrany był w dwuczęściowy dres i białe adidasy z pomarańczowym znaczkiem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Bartosza Gąbkowskiego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

administrator

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!