Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Mieszkaniec jednej spod głubczyckich miejscowości został zatrzymany przez policjantów z grupy poszukiwawczej. 32-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ciążył na nim wyrok 5 lat więzienia. Był poszukiwany za liczne przestępstwa związane z narkotykami i rozbojami.

Pod koniec lipca głubczyccy poszukiwacze pojechali do jednej spod głubczyckich miejscowości. Policjanci ustalili, że może znajdować się tam 32-letni mężczyzna, który poszukiwany jest przez sąd w Opolu. Lista przestępstw mężczyzny była długa. 32-latek na swoim koncie miał między innymi rozboje oraz przestępstwa narkotykowe.

Kryminalni pojechali pod adres, który został przez nich wytypowany. Na miejscu zastali zaskoczonego obecnością policjantów poszukiwanego 32-latka. Mężczyzna ukrywał się na terenie gospodarstwa domowego od kilku tygodni. Sąd w Opolu skazał poszukiwanego na karę 5 lat pozbawienia wolności.

32-letniego mieszkańca powiatu głubczyckiego po zatrzymaniu policjanci przewieźli do jednego z zakładów karnych. Tam teraz odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

fot. Opolska Policja

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!