Uratowali psa z rozgrzanego pojazdu!

Uratowali psa z rozgrzanego pojazdu!

Policjanci z Krapkowic otrzymali kilka zgłoszeń, z których wynikało, że w jednym z samochodów stojących na parkingu w Mosznej, znajduje się pies. Osoby informowały również, że pojazd jest zamknięty i nie ma możliwości, aby do niego wejść.

Tego dnia panowały upały, a samochód był zaparkowany w nasłonecznionym miejscu, na otwartym parkingu w miejscowości Moszna. Policjanci po przejeździe na miejsce potwierdzili zgłoszenie i szybko przystąpili do działania, aby uratować zwierzę. Pies był wyraźnie osłabiony, a temperatura na zewnątrz przekraczała 30 stopni Celsjusza.

Policjant przy użyciu tonfy odryglował drzwi przez uchylone okno i wydostał mocno osłabionego psa. Funkcjonariusz przeniósł go w zacienione miejsce, oczekując na sprawcę całego zajścia. Właścicielka samochodu, wróciła do auta po ok. godzinie od zgłoszenia. Oprócz niej pojawiło się jej dwóch synów w wieku 5 i 10 lat.

Teraz właścicielka psa niewykluczone, że odpowie za przestępstwo znęcania nad zwierzęciem. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Krapkowic.

fot. Pixabay/Opolska Policja

editor

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Please disable your adblocker or whitelist this site!